Linia maszyna do trapezowania blach T18 profilarka

powróć
Cena: 198 000,00 zł
cena netto / + 23% VAT
Linia maszyna do trapezowania blach T18 profilarka Linia maszyna do trapezowania blach T18 profilarka Linia maszyna do trapezowania blach T18 profilarka Linia maszyna do trapezowania blach T18 profilarka Linia maszyna do trapezowania blach T18 profilarka Linia maszyna do trapezowania blach T18 profilarka
  • Linia maszyna do trapezowania blach T18 profilarka
  • Linia maszyna do trapezowania blach T18 profilarka
  • Linia maszyna do trapezowania blach T18 profilarka
  • Linia maszyna do trapezowania blach T18 profilarka
  • Linia maszyna do trapezowania blach T18 profilarka
  • Linia maszyna do trapezowania blach T18 profilarka

Dostępność: Dostępne

Warunki dostawy

Masz pytania o produkt? Napisz do nas

Kategoria: Pozostałe

Zobacz film

Opis produktu

Sprzedam linię do produkcji blachy trapezowej. Działalność o profilu produkcji blachy trapezowej prowadzimy od 15 lat. Dzięki bardzo dobrej jakości produkowanych na przedmiotowej linii do produkcji blach trapezowych, staliśmy się jednymi z głównych dostawców blach trapezowych zarówno dla klientów indywidualnych jak i instytucjonalnych. Produkcja blach w naszej firmie jest w toku i cały czas dokonujemy dużej sprzedaży.

Obecnie w związku z dynamicznym rozwojem nowego profilu firmy, czyli produkcji bram, ogrodzeń, balustrad ze stali nierdzewnej marki PREMIUM na rynki zachodnie, podjęliśmy decyzję o zawężeniu działalności i pełnej koncentracji na trzech z kluczowych działach naszej firmy. Podpisane kontakty m.in. na produkcję nowoczesnych wędzarni do sklepów spożywczych jak i ciągłej produkcji ogrodzeń, bram i balustrad ze stali nierdzewnej, wymagają od nas zwolnienia przestrzeni na działach produkcyjnych i dostosowaniu ich do produkcji w 3 kluczowych profilach naszej działalności. W związku z powyższym, pomimo corocznego wzrostu sprzedaży pokryć dachowych, decyzją zarządu firmy podjęliśmy decyzję o sprzedaży linii do produkcji blach trapezowych.

Wyposażenie działalności obejmuje:

1. Maszynę do trapezowania blach o bardzo popularnym profilu T18 oraz ekonomicznej szerokości 1090 mm oraz szerokości krycia 1050 mm. Prosty w obsłudze sterownik wraz z instrukcją obsługi.

Wymiar maszyny: 14400 x 2000 x 1200 mm

2. Wałki zrzucające blachę jest sprzężonym urządzeniem wraz z maszyną do trapezowania blach, dzięki czemu po wytrapezowaniu zadanej długości arkusza i odcięciu blachy, rolki rozsuwają się i wytrapezowany arkusz opada na poprzedni chroniąc w ten sposób blachę przed zrysowaniami.

Wymiar zrzutnika: 6800 x 2300 x 2300 mm

Finansowanie zakupu urządzeń poprzez raty lub leasing.

i-Raty - raty online i-Leasing - leasing online
 ?